fbpx

Відеореклама для просування бізнесу та її ефективність

Рекомендуем к прочтению
відеореклама-для-бізнесу
Rate this post
Просмотров: ➤
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Содержание:

Відеореклама виникла набагато пізніше багатьох інших видів онлайн-реклами. Це пояснюється просто – ще недавно у більшості користувачів всесвітньої павутини не було швидкісного інтернету, а значить, трансляція відео була для них недоступна. В даний час відеореклама в мережі є одним з найефективніших видів просування бізнесу онлайн.
Розуміння своєї аудиторії впливає на визначення майданчика. Загалом, обов’язково пам’ятайте те, що відеореклама для бізнесу засновується на розумінні своєї цільової аудиторії. Тому Ви повинні чітко розуміти: хто буде дивитися Ваші відеоролики? Що це за люди? Чому їм повинні бути цікаві Ваші огляди чи трансляції?

Читайте також: Цільова аудиторія: хто це та як її визначити

Відеореклама для бізнесу - види

види-відео-для-бізнесу

У наш час прогресивних технологій, відео є одним з ефективних способів передачі інформації, залучення клієнтів. Тут ми з’ясуємо, яка відеореклама для бізнесу ефективна, та як з її допомогою досягати Ваших цілей. Незважаючи на різноманіття і розрізнену структуру сучасного ринку відеоматеріалів, експерти виділяють кілька основних категорій відеореклами.

 1. Відеоролик, що продає. Що розуміється під цим терміном – більшість учасників ринку вважають, що такий відеоролик в першу чергу покликаний привернути увагу глядачів і розповісти про який-небудь товар або послугу. Від такої відеореклами вимагається продати ідею, донести її до кінцевого споживача. І зовсім неважливо йдеться про брендові годинники або передвиборну агітацію. Споживач повинен почути і загорітися ідеєю, тільки в цьому випадку ролик може вважатися продаючим.
 2. В наші дні саме презентаційні відеоролики є найбільш популярним типом відео. Їх завдання полягає в візуальній презентації продукту, послуги, явища і т.д. кінцевого споживача. Саме до цієї категорії відноситься класична телевізійна реклама, яка розповідає про переваги товару.
 3. Іміджевий відеоконтент покликаний не просто продати ідею, а породити в свідомості глядача певний емоційний відгук. За допомогою контенту цієї категорії створюється імідж компанії, товару, людини.
 4. Цілком очевидно, що головним завданням, яке ставить перед собою навчальний відеоконтент – навчити свого глядача виконання певних процедур і дій, поведінки в різних умовах і т.д. Сучасні навчальні фільми можуть бути не тільки постановочними, а й графічними, тобто виконані за допомогою засобів комп’ютерної графіки.
 5. Вірусний відеоконтент в першу чергу покликаний привернути увагу користувачів і при цьому все одно, позитивний чи негативний настрій вони створюють. Вірусна відеореклама «чіпляє» глядача, заражає його певною ідеєю. Якщо ролик вдався, то після його перегляду у глядачів обов’язково має з’явитися бажання поділитися ним з іншими користувачами, наприклад, переслати посилання або викласти відео на своїй сторінці в соціальних мережах.
 6. Соціальний відеоконтент покликаний розповісти і візуально продемонструвати глядачам шляхи вирішення тієї чи іншої соціальної проблеми. При цьому творцям ролика достатньо лише показати наявність проблеми і заявити про себе, уникаючи відкритої реклами власних послуг.

Хочеться відзначити, що сьогодні досить рідко можна зустріти відеорекламу, яку можна було б віднести лише до однієї категорії. Однак, при цьому перед кожним роликом стоїть своя задача, а все інше це тільки способи і інструменти для її вирішення.

Відеореклама в інтернеті і її переваги

Відеоролики в інтернеті мають ряд важливих переваг, серед яких:

 • Гарантія переглядів. Кожен рекламодавець, який замовляє трансляцію своїх відеороликів, може бути впевнений в тому, що він платить виключно за результат. Так, кожна відеореклама запускається тільки після відповідної дії користувача сайту, а її закінчення завжди фіксується. Якщо людина не додивилася цю відеорекламу, Вам не потрібно буде оплачувати цей показ.
 • Можливість використання всіх інструментів онлайн-реклами. Використовуючи такий вид просування бізнесу, кожен рекламодавець отримає можливість відстежувати його ефективність, спостерігаючи за кількістю переглядів і переходів на сайт, а також за чисельністю аудиторії. На основі отриманих даних ви зможете відкоригувати або повністю змінити відеорекламу. Крім того, таргетинг дозволить вам направити свою відеорекламу на представників вашої цільової аудиторії, тим самим значно підвищуючи віддачу від ваших матеріальних вкладень. Так, рекламодавець може задати потрібні соціальні, демографічні, географічні та інші параметри, які значно звузять коло потенційних глядачів.
 • Можливість в будь-який момент внести зміни. Якщо ваша рекламна кампанія виявиться не настільки ефективною, Ви можете скористатися перевагами систем розміщення і в будь-який момент відкоригувати або навіть повністю замінити відеорекламу.
 • Невисока вартість в порівнянні з телевізійними кампаніями.
 • Відеореклама в інтернеті є більш ефективною, ніж на телебаченні. Відповідно до проведених досліджень, близько 15% людей, що переглянули рекламні відеоролики в інтернеті, здатні згадати торговий знак фірми без будь-якої допомоги. Що ж стосується телеглядачів, серед них число таких людей помітно менше – воно не перевищує 5% від загальної кількості споживачів, які дивилися відеорекламу. Більш того, навіть з підказкою просунутий бренд згадає тільки 8% телеглядачів і 37% користувачів мережі. Фахівці вважають, що такий серйозний розрив між показниками може пояснюватися високим рівнем концентрації на контенті під час використання інтернету.

Де розміщувати відеорекламу

Відеомаркетинг настільки широкий, що без нього не можна уявити життя в інтернеті, тим більше соціальні мережі давно увійшли в наше життя дуже щільно, тому на цих каналах і зупинимося.

 • YouTube. Було б дивним, якщо б на першому місці стояв якийсь інший майданчик. Практично для всіх сфер бізнесу YouTube – обов’язковий майданчик. Крім того, цей хостинг створений саме для відеоконтенту та відеореклами. І якщо у Вас ще немає власного каналу, то пора його освоювати.
 • Facebook на другому місці за часткою відеоконтенту. Кожен п’ятий пост соцмережі – відео. В Америці взагалі кожен третій. Так що тенденція, так би мовити, очевидна. Тому, якщо Ваша аудиторія збігається з аудиторією Фейсбук, то туди Вам пряма дорога. Тільки разом з відеорекламою, звичайно.
 • Instagram лідирує з величезним відривом від всіх інших за часткою відеореклами з коментарями. Тому, якщо Ваша аудиторія – затяті шанувальники Instagram, не дивіться на статистику, сміливо впроваджуйте туди відеомаркетинг.
 • Сайт. Ваш власний сайт теж є майданчиком. Але тут важливі критерії технічного плану, наприклад відеореклама на головній сторінці може перевантажувати сайт, якщо буде занадто великою. Крім цього, одного відео недостатньо. А все тому що для СЕО необхідний текст, тому використовуйте короткий опис відео або прев’ю для нього. Так наприклад, презентаційне відео, в якому зрозуміла суть Вашої компанії і вигоди, які отримує клієнт, може в рази збільшити конверсію.

Зверніться до нас! Спеціалісти Best Marketing знають, як зробити Вашу відеорекламу для бізнесу яскравою і привабливою, а Вашу компанію впізнаваною!

Rate this post

Оцените статью по шкале от 1 до 5

Rate this post

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Мы знаем как сделать рекламу,
которая подойдет под ваш бизнес

Просто заполните форму. После чего наш маркетолог свяжеться с Вами.

Хочешь получить бесплатную консультацию от Анатолия Малиновского?

Анатолий Малиновский

Founder of Best Marketing

Просим ответственно относиться к записям! Помните “Время = Деньги”

Постоянно новый контент. Следите за нами в соц. сетях!

Подпишитесь на наш блог

и получайте актуальные новости и фишки по маркетингу и развитию своего бизнеса

Комментарии

ответить с помощью Facebook

Рекомендуемые Вам Похожие Статьи

БЕСПЛАТНАЯ РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТЕ – 9 ЭФФЕКТИВНЫХ МЕТОДОВ
Маркетинг

Безкоштовна реклама в Інтернеті: 9 ефективних методів

Створити рекламу в інтернеті безкоштовно для тих, хто тільки починає розбиратися в маркетингу, може бути складно. Експерти іноді заходять в глухий кут навіть з платними варіантами просування,

Читать полностью »
content-marketing
Маркетинг

Контент-маркетинг: що це і для чого потрібно?

Що таке контент-маркетинг? Кожен день люди переглядають величезну кількість інформації, що знаходиться в інтернеті. Багато хто й не замислюється, що читаючи статті, блоги, рекламні брошури,

Читать полностью »
seo
Маркетинг

Що таке SEO? Основні етапи робіт по SEO оптимізації

SEO – скорочена назва англійського терміну «search engine optimization», перекладається як «пошукова оптимізація сайту».SEO оптимізація виконується для просування сайту по вибраному ключовому запиту на перші сторінки в

Читать полностью »
алгоритми Google
Маркетинг

Основні алгоритми Google

Google дуже прискіпливо ставиться до контенту сайтів та регулярно змінює і вдосконалює свої алгоритми фільтрів. Формування пошукових запитів постійно змінюється, тому якщо знати алгоритми Google,

Читать полностью »
інструменти-інтернет-маркетингу
Маркетинг

ТОП інструментів інтернет-маркетингу

Інтернет-маркетинг – це використання інтернету для реклами товарів та послуг. Бренди/магазини можуть використовувати різні інструменти для продажу своїх товарів або послуг. Серед доступних сьогодні рекламних

Читать полностью »

Оставьте заявку

И мы позвоним вам как можно быстрее

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?