Таргетована реклама Facebook і Instagram

Результативне агентство таргет реклами

Налаштовуємо таргетовану рекламу в Фейсбуці та Інстаграмі. Багато кейсів різного рівня з бюджетом від 2 $ до 200 $ на добу. Робимо рекламу як товарів, так і послуг.

target

Один з найбільш ефективних способів залучення клієнтів – таргет. Таргетована реклама в Facebook і Instagram спрямована на цільову аудиторію, при виборі якої враховуються різні інтереси користувачів. Налаштування таргетованої реклами дозволяє показувати її вибірковим користувачам глобальної мережі, максимально ефективно використовуючи вкладені кошти.

Компанія Best Marketing займається налаштуванням таких видів таргетованої реклами:

  • соціально-демографічний таргетинг. Рекламні оголошення показуються користувачам, враховуючи соціальний статус, освіту, вік і стать;
  • поведінковий таргетинг. Оцінюємо поведінку людей на основі відвідування улюблених майданчиків в інтернеті, їх інтереси з точки зору покупок, переглядів і лайків. Завдяки цьому складаємо детальний портрет цільового користувача.
  • часовий таргетинг. Публікація рекламних оголошень здійснюється в певний час будніх, вихідних чи святкових днів, коли цільова аудиторія максимально активна.
  • таргетинг за кількістю показів. Працюємо з урахуванням доступного для одного користувача кількості показів.
  • мобільний таргетинг. Оголошення націлені на користувачів, що працюють зі смартфонами і планшетами. Таргет в такому випадку адаптований під потрібний формат видачі і збирає велику аудиторію.

Головна перевага таргетованої реклами в тому, що вона підходить будь-якому виду діяльності. Якщо є хоч якась можливість виокремити цільову аудиторію, щоб налаштувати таргетовану рекламу, це варто зробити.

Таргетинг – унікальний вид реклами, який при невеликих затратах здатний показати помітні результати, залучити величезну аудиторію, яка буде клікати, купувати, коментувати або просто спостерігати.

Таргетована реклама в Інстаграм (Instagram) і Фейсбук (Facebook)

Facebook і Instagram – потужні майданчики для використання таргетованлї реклами. Ті, хто не має сайту, ведуть свій бізнес саме через профілі цих соцмереж. Ті, у кого є власні портали, користуються таргетом для додаткового залучення клієнтів і контакту з аудиторією.

Наша команда має великий досвід роботи з таргетованою рекламою, ми ставимося до кожного клієнта індивідуально і можемо визначити оптимальний варіант просування бізнесу саме під ваші потреби.

Чому потрібно запускати саме таргетовану рекламу

Наводимо 5 основних переваг таргетованої реклами вашого бізнесу у Facebook та Instagram

Швидкі результати

Таргетована реклама дає заявки вже в перший день після запуску

Можна без сайту

Саме так, не обов'язково мати сайт, щоб продавати свої товари чи послуги

Низька ціна ліда

Таргет показує набагато кращі результати в ціні, ніж інші джерела реклами

Рекламується все

Можна рекламувати будь-що, адже у соціальних мережах присутні більшість людей

Точне попадання

Ваша реклама показується тільки максимально зацікавленим людям

Приклади рекламних оголошень фб / інста

Чим ми будемо займатись в межах таргетованої реклами

Залиште заявку

І ми зателефонуємо вам якомога швидше

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?