fbpx

Таргетована реклама fb & Instagram

Результативное агентство по таргету

Налаштовуємо таргет в фейсбуці та інстаграм. Багато кейсів різного рівня з бюджетом від 2 $ до 200 $ на добу. Робимо рекламу як товарів, так і послуг.

target

Один з найбільш ефективних способів залучення клієнтів – таргетинг. Таргетована реклама в Facebook і Instagram спрямована на цільову аудиторію, при виборі якої враховуються різні інтереси користувачів. Використання цього інструменту дозволяє показувати рекламу вибірковим користувачам глобальної мережі, максимально ефективно використовуючи вкладені кошти.

Компанія Best Marketing займається налаштуванням таких видів таргетованої реклами:

  • соціально-демографічний таргетинг. Рекламні оголошення показуються користувачам, враховуючи соціальний статус, освіту, вік і стать;
  • поведінковий таргетинг. Оцінюємо поведінку людей на основі відвідування улюблених майданчиків в інтернеті, їх інтереси з точки зору покупок, переглядів і лайків. Завдяки цьому складаємо детальний портрет цільового користувача.
  • часовий таргетинг. Публікація рекламних оголошень здійснюється в певний час будніх, вихідних чи святкових днів, коли цільова аудиторія максимально активна.
  • таргетинг за кількістю показів. Працюємо з урахуванням доступного для одного користувача кількості показів.
  • мобільний таргетинг. Оголошення націлені на користувачів, що працюють зі смартфонами і планшетами. Рекламні пости в такому випадку адапттовані під потрібний формат видачі і збирають велику аудиторію.

Головна перевага таргету в тому, що він підходить будь-якому виду діяльності. Якщо є хоч якась можливість виокремити цільову аудиторію, щоб налаштувати таргетовану рекламу, це варто зробити.

Таргетинг – унікальний вид реклами, який при невеликих затратах здатний показати помітні результати, залучити величезну аудиторію, яка буде клікати, купувати, коментувати або просто спостерігати.

Таргетована реклама в Інстаграм (Instagram) і Фейсбук (Facebook)

  • Facebook і Instagram – потужні майданчики для просування бізнесу. Ті, хто не має сайту, ведуть свій бізнес саме через профілі цих соцмереж. Ті, у кого є власні портали, користуються ресурсами для додаткового залучення клієнтів і контакту з аудиторією.

    Наша команда має досвід роботи з різними проектами, ми ставимося до кожного клієнта індивідуально і можемо визначити оптимальний тип рекламної кампанії саме під ваші потреби.

Чому потрібно запускати саме таргетовану рекламу

Наводимо 5 основних переваг реклами вашого бізнесу у Facebook та Instagram

Швидкі результати

Таргетована реклама дає заявки вже в перший день після запуску

Можна без сайту

Саме так, не обов'язково мати сайт, щоб продавати свої товари чи послуги

Низька ціна ліда

Таргет показує набагато кращі результати в ціні, ніж інші джерела реклами

Рекламується все

Можна рекламувати будь-що, адже у соц. мережах присутні більшість людей

Точне попадання

Ваша реклама показується тільки максимально зацікавленим людям

Приклади рекламних оголошень фб / інста

Чим ми будемо займатись в межах таргетованої реклами

best marketing

Залиште заявку

І ми зателефонуємо вам якомога швидше

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?