fbpx

Відгуки клієнтів
про компанію
best marketing

Результати наших робіт

Ми стараємо зробити все, щоб отримати від наших клієнтів тільки найкращі рекомендації.

За час роботи агентства ми успішно реалізували понад 150 проєктів від клієнтів з України, США, Польщі, Італії, Туреччини та інших країн. В результаті, агентство “Best Marketing” налагодило міцне і взаємовигідне співробітництво з багатьма нашими постійними клієнтами.

У цьому розділі ви знайдете відгуки про послуги створення і просування сайтів, таргетованої і контекстної реклами.

Ми робимо все можливе для надання якісних послуг, і нам завжди приємно отримувати відгуки від наших клієнтів. Постараємося зробити все, щоб отримати від вас тільки кращі рекомендації.

Отзывы-о-Бест-Маркетинг-Львов

Залишити свій відгук

Будемо вдячні, якщо Ви виділите кілька хвилин і залишите відгук про нашу компанію “Best Marketing”.

Відгуки про Best Marketing

Дуже дякуємо всім нашим клієнтам, які залишили такі чудові відгуки про нашу роботу. Ми вдячні і будемо далі тримати високу планку в онлайн рекламі.
Отзыв о маркетинговой компании

Василь Кохан

Уже кілька років співпраця з даною компанією, професійно підходять до кожного з проектів і враховують всі наші побажання. Працюємо по декількох напрямках Mind Game і Пейнтбольний клуб Б3. Ціни помірні відповідно до ринку, також діє система лояльності, якість відповідна.

Оксана Винницька

Рекомендую! Індивідуальний підхід до Клієнта-проактивность і професіоналізм в налаштуванні реклами. Працювали з просуванням бізнес-тренінгів! Задоволена результатами роботи.

Наталя Сидорович

Приємно співпрацювати з Best Marketing. Швидка і приємна комунікація, індивідуальний підхід. Чітко визначають і розуміють особливості цільової аудиторії.

Відгук-Ігор-Бачинський-Бест-Маркетинг

Ігор Бачинський

У Анатолія Малиновського замовив таргетинг-рекламу на послуги фітнес-тренера.
Було 24 цільових звернення за 4 дні за ціною 1.57 доларів.
Вдалося напрацювати 11 потенційних клієнтів, виходить майже 50%
Всім рекомендую рекламу в фейсбук і інстаграм, так як на даний момент це дуже ефективний інструмент, а допоможе грамотно її налаштувати – Анатолій Малиновський! Тому що там дуже багато нюансів і краще довірити це професіоналу!

Відгук-Петро-Савич-про-Бест-Маркетинг

Петро Савич

Я хочу дати відгук моєму партнеру, колезі Анатолію Малиновському, з яким ми вже співпрацюємо кілька місяців і який за цей час дуже класно вибудував інтернет-маркетингові процеси, які я застосовую для власного бізнесу!

Анатолій в роботі, незважаючи на те, що він досить молодий, все дуже чітко організував і навіть ті моменти, які були незрозумілими мені, він чітко проаналізував і досяг очікуваного результату.

Я хочу охарактеризувати Анатолія, як досить цілеспрямованого, наполегливого, людини який може досягати результату, який потрібен замовнику.

Я рекомендую працювати з Анатолієм тим, хто хоче досягати своїх цілей за допомогою інструментів інтернет маркетингу.

Отзивы Маріна-Дармінець-Бест Маркетинг

Марина Дарминець

Спасибо за крутой сайт, советую всем друзьям и всем нравится мой сайт, как будет возможность то снова закажу ваши услуги! Рекомендую всем.

Олена Мельникова

Зовсім недавно зі мною трапився самий що ні на є результативний і продуктивний досвід співпраці з Best Marketing в особі Анатолія.

Налаштовували таргет в Instagram і Facebook, запропонована Анатолієм стратегія привела активну аудиторію і, як результат, – велика кількість продажів і замовлень.

Хочу відзначити так само саме спілкування і індивідуальний підхід, з Анатолієм приємно і легко спілкуватися, завжди відповість зрозуміло і розгорнуто на будь-яке питання, що стосується маркетингу і таргета зокрема.

Від щирого серця раджу Best Marketing, як компанію, яка неодмінно допоможе в найкоротші терміни досягти цілей за допомогою “робочих” і перевірених інструментів інтернет маркетингу.

Данило Шкарлат

Знайшов маркетингове агентство за рекомендаціями знайомих. В першу чергу звертаю увагу, як ставляться до клієнта. Після розмови мені приємно було почати з ними співпрацювати. Розробляли Лендінгем для івенту, а також налаштовували рекламу. Лендінгем зробили швидко. Потестів рекламу і заявка вийшла менш одного долар. Тому все супер))

відгук-Олександр-і-Світлана-Попчук-про-Бест-Маркетинг

Олександр та Світлана Попчуки

У нашому оточенні є одна людина, завдяки якій наш Інфобізнес просувається вдвічі швидше і якісніше … Він – один з перших повірив в нас, закохався в наш продукт і запропонував свою допомогу !!!

Анатолій Малиновський, спасибі тобі за розробку сайту ciledosyagach.com.ua, рекламну підтримку, корисні поради, щодо розвитку в онлайн просторі, толерантність і гнучкість в нашій співпраці !!!

Якщо у вас є ідеї або проекти, або ви хочете змінити свій формат роботи на онлайн – вам точно до Анатолія Малиновського!

Дмитро Івахнюк

Дуже раджу людям, які хочуть якісно, але не розуміють як це зробити 🙂 І ось тут на допомогу приходить Anatolii Malinovskyi. Безмежно вдячний за те, що швидко, якісно і точно все зроблено. Та ще й надані всі пояснення.

Марина

Рекомендую співпрацю з Best marketing! Індивідуальний підхід Високий рівень комунікації А головне результат співпраці Спасибі Успіху

Оставьте заявку

И мы позвоним вам как можно быстрее

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?