fbpx

Безкоштовна реклама в Інтернеті: 9 ефективних методів

Рекомендуем к прочтению
БЕСПЛАТНАЯ РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТЕ – 9 ЭФФЕКТИВНЫХ МЕТОДОВ
4.9/5 - (7 votes)
Просмотров: ➤
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Содержание:

Створити рекламу в інтернеті безкоштовно для тих, хто тільки починає розбиратися в маркетингу, може бути складно. Експерти іноді заходять в глухий кут навіть з платними варіантами просування, тому як впоратися новачкові з просуванням продукту без бюджету? Безкоштовна реклама в інтернеті вимагає особливого таланту. Потенційного клієнта потрібно зацікавити так, щоб він не зрозумів, що йому щось продають. Привабливість, простота і оригінальність – головні критерії, які говорять про якість безкоштовної реклами в інтернеті.

бесплатная реклама в соцсетях

№1 - доступна і проста безкоштовна реклама в соціальних мережах

Найширший доступ для безкоштовної реклами в інтернеті сучасній людині дають соціальні мережі. Кожен день люди проводять години, гортаючи стрічки з цікавими новинами, досліджуючи профілі з корисною інформацією. Чому б не скористатися такою доступною можливістю? Створюйте цікавий контент, який, можливо, навіть стане вірусним (поширюватиметься без вашої активної участі тільки за рахунок зацікавленої аудиторії), пропонуйте людям не тільки опис свого товару або послуги, а намагайтеся стати корисним.
Найактуальнішими майданчиками для безкоштовного маркетингу вважаються:


 • Instagram;

 • Facebook;

 • Telegram;
 • Viber;
 • WhatsApp.

У месенджерах, соцмережах рекламу на сайтах безкоштовно можна запускати у вигляді звичайних інформаційних повідомлень. Лайки, перегляди, поширення та збереження в закладки стануть показником зацікавленості користувачів і успішності запропонованого контенту. В ручному форматі можна впливати на інтенсивність популярності профілю, здійснювати безкоштовну рекламу сайту через підписки, розсилку автоматичних повідомлень і обговорення. У деяких випадках можна автоматизувати процес через спеціальні smm додатки, але робити це потрібно обережно, щоб не допустити перевищення денних лімітів. За спам аккаунт може спочатку відправитися в застережливий «бан», а потім буде повністю заблокований без доступу до відновлення. Для того, щоб пости охоплювали максимальну кількість зацікавлених осіб, можна скористатися внутрішніми інструментами:

 • геолокацією;
 • хештегами;
 • зазначенням внутрішніх посилань на аккаунт або сайт.

Сторінки в соцмережах дають також великі можливості для платного просування. Можна оплатити таргетовану рекламу, щоб викладені пости або сторіс охоплювали максимальну кількість людей. Її використовують для запуску масштабних продажів і залучення нових підписників. Зверніть увагу, що кожна соціальна мережа має певну цільову групу за віком, інтересами і фінансовими ресурсами. Для когось актуально розміщувати пости в Інстаграм для молодих і прогресивних клієнтів. Для більш істотного бізнесу більше підійде Facebook.

Читайте також: Таргетована реклама: що це і для чого вона потрібна

З’являються нові додатки, соцмережі і можливості. За останні кілька місяців популярним став Tik Tok, через рік це може бути вже інший ресурс. Для максимально результативних анонсів потрібно підлаштовуватися під запити аудиторії і пропонувати різноманітний контент. На нашому сайті можна отримати детальну інформацію про платне просування бізнесу за допомогою SMM.

Читайте також: Чому вашому бізнесу потрібне SMM просування

Бесплатные доски объявлений

№2 - Зрозумілі всім безкоштовні дошки оголошень

Ще одним простим та зрозумілим способом надання інформації потенційним клієнтам може стати портал оголошень. Про такі сайти знають всі, багато з вас хоча б раз в житті користувався їхніми послугами, щоб продати або купити щось. Безкоштовна реклама в інтернеті за допомогою таких систем можлива в обмеженій кількості. Одне, два, три оголошення вийде зробити, не вкладаючи кошти. Для масштабних продажів потрібно купити комерційний профіль. Оголошення має бути лаконічним і привабливим. Можна вказати трішки нижчу ціну, ніж у конкурентів, обумовлюючи отримання товару або послуги за виставленими параметрами.
В Україні популярним представником порталів куплю-продам вважається OLX. На таких ресурсах можна розраховувати на хороший потік переглядів оголошень, а при тривалій публікації можна навіть потрапити в лідери запитів через пошуковики за потрібними ключовими словами.

Размещение рекламы на форумах бесплатно

№3 - Розміщення реклами на форумах безкоштовно

Наступний безкоштовний спосіб реклами – спілкування на форумах. Достатньо знайти потрібний тематичний форум. Для цього можна скласти вибірку представників своєї цільової аудиторії, визначити їх інтереси, потенційні проблеми і відгукнутися в розмові, пропонуючи допомогу чи написавши коментар. Рекламування на форумах дає шанс реалізувати наступні дії:

 • реєструвати з різних IP кілька живих облікових записів;
 • залишати коментарі;
 • створювати власне обговорення;
 • проводити опитування.

Безкоштовна реклама в інтернеті на форумах не повинна бути нав’язливою, інакше профіль можуть заблокувати. Користувачів потрібно зацікавити, можна використати історію з власного досвіду, рекомендації друзів чи чутки, які не шкодять репутації інших.
Можна також скористатися платними функціями і розмістити афіші на основних і другорядних тематичних сторінках форуму. При мінімальному вкладенні коштів вийде познайомити із своїм товаром більшу кількість людей.

Бесплатное размещение данных на сайтах-агрегаторах​

№4 - Безкоштовне розміщення інформації на сайтах-агрегаторах

Один з перших способів безкоштовного просування був доступний підприємцям саме через сайти-агрегатори. Такі сервіси являють собою каталоги різних напрямків і видів діяльності. На деяких ресурсах можна розмістити безкоштовну рекламу сайту в інтернеті з детальним описом каталогу пропозицій і редагування облікового запису, додавати фотографії та відгуки. Інші виглядають, як каталоги з мінімумом інформації про всіх представників різних сфер діяльності.
Сайти-агрегатори дозволяють розповісти про послуги і своє виробництво безкоштовно, але як і в інших випадках, максимальну користь можна отримати після оплати певних дій. Наприклад, розміщення картки облікового запису або розміщення оголошення в числі лідерів, в топі на сторінці цільового спрямування або всієї системи. Великої користі від вкладених коштів, в такому випадку, не буде, тому краще розмістити відомості про себе або свою компанію на декількох подібних веб-сервісах. Подібне розміщення інформації про компанію часто використовують при SЕО просуванні сайтів.

Читайте також: Що таке SEO? Етапи робіт по SEO оптимізації

Бесплатное размещение данных на сайтах-агрегаторах​

№5 - Популярність без великих зусиль через гостьовий постинг

Гостьовий постинг дає хороші перспективи для тих, хто шукає, як розмістити рекламу в інтернеті безкоштовно. У вигляді майданчиків для просування використовуються соціальні мережі, електронні журнали або цілі портали. Популярні блогери, журналісти розповідають про виробника, ділячись з аудиторією його зворотніми контактами. Основна перевага такої публікації в тому, що вона служить додатковим позитивним відгуком від авторитетної особи.
Гостьовий постинг можливий на безоплатній основі або в якості бартеру. Останній варіант передбачає розміщення матеріалів на своїй сторінці в обмін на аналогічну дію з боку партнера. Такий метод безкоштовного маркетингу має свої підводні камені:

 • розміщення посилань на веб-сторінках низькоякісного ресурсу буде розцінено пошуковими системами, як спам і суттєво знизить позиції у видачі результатів;
 • публікація інформації на веб-ресурсі, де цільова аудиторія дуже відрізняється від тематики запропонованого сервісу, може привести також до зниження позиції у видачі пошукових систем;
 • недобросовісні ресурси можуть займатися не тільки передачею інформаційних відомостей, а й витягуванням грошей з користувачів. У такому випадку при накладенні санкцій на їх діяльність з боку провайдерів та пошукових систем, а веб-сервіс опуститься на нижню сходинку пошукової видачі.

Щоб скористатися цим способом просування необов’язково чекати, коли хтось напише статтю про ваш продукт. Достатньо зробити цікаве повідомлення, придумати текст і запропонувати його певному блогеру або інтернет-сторінці. Кожен шукає привабливий контент, який обговорюють підписники, тому шанси на успіх досить великі.

онлайн журнал

№6 - Розміщення статей в онлайн-журналах

Текстовий контент все ще вважається популярним у багатьох людей. Найчастіше це люди середнього або старшого віку, які проводять багато часу за читанням корисних статей від авторитетних видань, вивчають події в країні і ситуацію в регіоні. Аудиторію можна не тільки зацікавити продуктом, але і залучити до активного обговорення в коментарях, додаючи статті популярності.
Залучити до публікації можна і великі ЗМІ, досить тільки дати їм сенсаційну новину. Приманкою може стати публікація в будь-якій соцмережі з цікавими фактами, яка здебільшого буде виглядати, як правдива історія або чутки. Інтерес читачів допоможе швидко розмістити відомості в онлайн-журналі, кореспонденти відразу зацікавляться, перероблять і подадуть у вигідному для себе світлі. Безкоштовну рекламу сайту можна здійснювати не тільки безпосередньо в статтях, але і в коментарях до них, залучаючи читачів до активних обговорень теми.

Барахолка

№7 - Використовуємо для безкоштовного просування послуг сервіси барахолок

Барахолки можуть бути джерелом гарного трафіку для сайту або потоку потенційних клієнтів, головне, розмістити в них інформаційні дані доступно і цікаво. Безкоштовна реклама в інтернеті за допомогою подібних груп здійснюється на окремих веб-сторінках або в соцмережах. На таких сторінках користувачі діляться інформацією про безоплатну передачу використаних або нових речей, або ж продають їх за певну суму. Важливо акуратно продавати свій продукт, уникаючи прямої подачі відомостей. В іншому випадку пост з повідомленням може бути заблокований адміністрацією, а доступ до веб-ресурсу втрачений. Виставляти матеріали на барахолці варто в тематичній категорії строго за призначенням, так потенційні клієнти набагато швидше зможуть знайти бажаний товар або послугу.
Реклама в YouTube

№8 - Відеоролики і реклама в YouTube

Одним з найпотужніших способів безкоштовної реклами сайту або товарів чи послуг вважається портал youtube. Найбільшого ефекту можна домогтися, якщо створити вірусний контент, який підхоплять зацікавлені глядачі. Тоді без будь-яких зусиль можна отримати мільйони переглядів з тисячами переходами для покупок. Відеоформат контенту зараз знаходиться на піку популярності. Ролики в ютубі дозволяють не тільки створювати безкоштовну рекламну компанію, але і заробляти на ній. При певній кількості переглядів система включає монетизацію.
Перевага такого методу полягає в тому, що розмістивши ролик на youtube, його, за допомогою посилання, можна вставити на будь-який інший веб-ресурс, в тому числі і на власний веб-сайт. Перехід до відеороликів буде здійснюватися через певні слова, які знаходяться в описі, тому важливо докласти зусиль при написанні тексту, застосувавши знання по seo оптимізації, а також вставивши необхідні для переходу до товару словосполучення. Пошук буде здійснюватися як усередині сервісу youtube, так і за допомогою пошуків.
За допомогою детального опису можна з’явитися в лідерах рейтингу і піднятися на перші рядки видачі пошукових систем. Для набору найбільшої кількості переглядів використовуйте формат оглядів і покрокових рекомендацій. Однак, важливо не забути залишити посилання для безкоштовної реклами сайту або облікового запису в соцмережах, щоб отримати відгук від перегляду відео.

Google map для бизнеса

№9 - Безкоштовна реклама за допомогою карт Google

Для багатьох стане несподіванкою, що Google і Яндекс дозволяють користувачам виставляти рекламні публікації без вкладення коштів. Така можливість є у всіх, хто може здійснити геоприв’язку адреси свого офісу чи магазину безпосередньо до обраної карти. Серед переваг такого методу можна виділити:

 • поява компанії на картах;
 • збільшення потоку відвідувачів веб-сервісу;
 • видача компанії у верхніх рядках пошукових запитів;
 • отримання аналізу відвідувачів із зазначенням частки переходів, повернень, вікових параметрів і часу перебування на сайті.

Щоб розмістити безкоштовну рекламу в інтернеті потрібно надати відомості в короткій формі:

 • опис проекту;
 • вказати точний графік роботи;
 • підтвердити адресу місця знаходження;
 • написати номери телефонів для зв’язку;
 • прив’язати сайт або сторінки в соціальних мережах;
 • надати фотографії приміщення, продуктів і логотип компанії.

У числі популярних карт можна виділити Google і Яндекс. Однією з головних переваг Google карт являється його автоматична прив’язка до всіх соціальних сторінок, які працюють на основі системи Android. Яндекс карти багато користувачів вибирають через їхній сервіс транспортних корків і швидкої доставки. Щоб отримати максимально можливі результати від безкоштовного розповсюдження, варто скористатися послугами обидвох веб-ресурсів, розмістивши на них свою інформацію.

Розміщення рекламної інформації, навіть безкоштовне, вимагає витрат. Просування бізнесу без вкладання коштів передбачає тривалі часові затрати. Щоб їх уникнути, вигідно здійснити просування бізнесу в соцмережах і на інших ресурсах, звернувшись за професійною допомогою. Грамотний підхід до цільової аудиторії не змусить довго чекати результатів. Зв’язатися з нами можна по телефону 096 785 98 69, або залишивши заявку на пошті info@bestmarketing.com.ua.

4.9/5 - (7 votes)

Оцените статью по шкале от 1 до 5

4.9/5 - (7 votes)

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Мы знаем как сделать рекламу,
которая подойдет под ваш бизнес

Просто заполните форму. После чего наш маркетолог свяжеться с Вами.

Хочешь получить бесплатную консультацию от Анатолия Малиновского?

Анатолий Малиновский

Founder of Best Marketing

Просим ответственно относиться к записям! Помните “Время = Деньги”

Постоянно новый контент. Следите за нами в соц. сетях!

Подпишитесь на наш блог

и получайте актуальные новости и фишки по маркетингу и развитию своего бизнеса

Комментарии

ответить с помощью Facebook

Рекомендуемые Вам Похожие Статьи

что-такое-лендинг
Маркетинг

Що таке лендінг і як він працює?

Лендінг пейдж (посадкова сторінка) – один з інструментів маркетингу, який дозволяє збільшити аудиторію, вплив в інтернеті, створити ефективну рекламу для конкретного товару або послуги. Така сторінка

Читать полностью »
content-marketing
Маркетинг

Контент-маркетинг: що це і для чого потрібно?

Що таке контент-маркетинг? Кожен день люди переглядають величезну кількість інформації, що знаходиться в інтернеті. Багато хто й не замислюється, що читаючи статті, блоги, рекламні брошури,

Читать полностью »
просування-в-інстаграм
Маркетинг

10 порад ефективного просування в Інстаграм від Best Marketing

Соціальні мережі так щільно увійшли в наше життя, що давно перестали бути просто місцем для спілкування з друзями. Сьогодні за допомогою SMM просування можна рекламувати практично будь-який

Читать полностью »
чат-бот
Маркетинг

Що таке чат-бот і для чого він використовується?

Чат-бот – це Програмне забезпечення, призначене для спілкування з користувачами на сайті – це чат-бот. Чат-боти можуть бути наділені такими функціями, як інформування, довідка, допомога

Читать полностью »
ретаргетинг
Маркетинг

Ретаргетинг: що це і коли його використовувати?

Реклама приваблює потенційних клієнтів на сайт, приводить на сторінку в соціальних мережах, але більша частина цієї аудиторії покидає цільової ресурс без покупки. Щоб гроші на

Читать полностью »
алгоритми Google
Маркетинг

Основні алгоритми Google

Google дуже прискіпливо ставиться до контенту сайтів та регулярно змінює і вдосконалює свої алгоритми фільтрів. Формування пошукових запитів постійно змінюється, тому якщо знати алгоритми Google,

Читать полностью »

Оставьте заявку

И мы позвоним вам как можно быстрее

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?