Як швидко збільшити кількість підписників у фейсбуці: перевірені способи

Facebook можна назвати однією з найбільш успішних майданчиків для спілкування та ведення бізнесу. Щодня кількість активних користувачів соціальної мережі збільшується, їх активність зростає в геометричній прогресії. Для того, щоб зробити сторінку популярною, познайомимось з простими способами, як збільшити підписників у фейсбуці. Збільшення аудиторії – неодмінна умова для розвитку профілю і залучення читачів. Про те, як отримати більше підписників, написано безліч рекомендацій, але працюють далеко не всі.

Способи збільшення кількості підписників у Facebook

Регулярні пости

Одна з найважливіших умов, що допомагає вирішити питання про те, як набрати підписників в Facebook, полягає в регулярних публікаціях. При цьому важлива систематичність нових постів, певний обсяг на добу. Не потрібно засмічувати стрічку безліччю думок і історій. Значний потік відомостей може легко відштовхнути читача, змусити відписатись. Спробуйте різну кількість публікацій в день, щоб визначитися з потребами аудиторії. Якщо обліковий запис має хороше охоплення через велику кількість постів, не потрібно скорочувати їх. Кожна аудиторія індивідуальна, тому як отримати більше підписників, зрозумієте в процесі роботи.

Підписка на схожі тематичні сторінки

Конкуренти можуть стати помічниками в пошуку та залученні нової аудиторії. Вирішуючи проблему, як набрати підписників в групу facebook, пошукайте потенційних фоловерів на інших, схожих за тематикою сторінках. Підпишіться на зацікавлені в інформації акаунти. Знайти їх можна, якщо звернути увагу на 3 параметри:

 • підписка на конкурентів зі схожою тематикою;
 • лайки під постами;
 • коментарі з питаннями і відгуками.

Хоча існують програми для автоматизації цього процесу, зібрати цільових читачів вийде тільки вручну.

Відео контент

Відео набирає популярність у всіх соціальних мережах. Люди вже не хочуть тільки читати. Їх приваблює анімація, можливість спостерігати за тим, що відбувається в певний момент часу. Згідно з даними статистики Socialbakers, перегляд коротких роликів в соціальних мережах більш актуальний, ніж довгі відеозаписи в YouTube. Відео пост отримує в 2 рази більше відгуків від користувачів мережі, ніж текст. Можна скористатися деякими хитрощами:

 • завантажуйте ролики безпосередньо в фейсбуці, не публікуйте пост у вигляді статичної картинки з посиланням на Youtube;
 • використовуйте у відеоролику вертикальну орієнтацію. Горизонтальні записи довше вантажаться і вимагають додаткових рухів, щоб розгорнути екран смартфона або планшета;
 • додавайте субтитри, так як багато роликів проглядаються в режимі «без звуку».

Знімайте власні ролики, обрізайте існуючі популярні записи, доповнюйте їх музикою або просто робіть презентацію за допомогою спеціальних додатків для створення коротких медіафайлів з мінімальними зусиллями.

Правильні і цікаві зображення

Дизайн такий же важливий при наборі підписників у фейсбуці, як і актуальна інформація. Сторінка з широко відомими зображеннями не буде залучати масових підписок людей, в той час як щось оригінальне змусить потік фоловерів збільшуватися природним шляхом. Читачі воліють бачити:

 • продукти без людей;
 • окремі частини тіла: руки, ноги, стопи, кисті, обличчя;
 • людей з незвичайною зовнішністю, знаменитостей.

Підбирайте яскраві картинки та обкладинки для профілю, дотримуйтесь загального стилю у всіх зображеннях. Сюжети можуть бути трохи сюрреалістичні, комічні, будь-яким способом виділятися з-поміж загальних стандартів, щоб зачепити потенційного фоловера під час перегляду стрічки рекомендацій.

Аналіз конкурентів

Кращий спосіб рухатися вперед – це вчитися. Вивчати можна не тільки свої і чужі помилки, а й успіх. Аналізуйте, які публікації конкурентів користуються популярністю, щоб зрозуміти, як отримати підписників схожим шляхом. Вас повинні зацікавити найбільші показники по лайках, коментарях і репостах. Можна вести власну статистику, спостерігаючи за інтенсивністю публікацій конкурента, і визначати кількість підписок і відписок його каналу.

Налаштування таргетингу

Таргет вважається кращим вирішенням питання, як збільшити підписників сторінки у фейсбуці. Слід відразу відзначити, що цей метод платний, для його реалізації буде потрібно підключити до особистого кабінету банківську карту і поповнити баланс. Таргет – це реклама, причому не демонстрація рекламних записів всім користувачам соцмережі, а потужний механізм з безліччю налаштувань. Система дозволяє знайти своїх фоловерів з-поміж мільйона інших користувачів шляхом налаштувань, які можна самостійно або за допомогою експертів скорегувати в кабінеті. Доступний пошук:

 • за географічним розташуванням;
 • за врахуванням статі та віку;
 • за інтересами;
 • за конкурентами та іншими параметрами.

Реклама повинна бути цікавою і захоплюючою, змушувати людину перейти за посиланням, щоб дізнатись інформацію і очікувати інші публікації. Ефективність методу розраховується в грошовому вираженні. Чим менша вартість кожного нового фоловера в гривнях, тим успішніше проходить просування за рахунок реклами.

Читайте також: Таргетована реклама: що це і для чого вона потрібна

Красиві пости для залучення кліків

Важливо, щоб інформація була не тільки корисна, а й красиво оформлена. Потрібно підібрати відповідне зображення для публікації, а також його відформатувати. Крім того, встановлені в потрібному місці, в обмеженій кількості емоджі дозволять донести емоції автора. Форматування необхідно для того, щоб виникало бажання читати текст. Навіть найцікавіший контент швидко перегорнуть, якщо він буде складатися з одного великого абзацу.

Відповіді на коментарі

Особливим інструментом для набору підписників і їх утримання вважається зворотний зв’язок. Чим активніший автор профілю, тим кращою буде реакція. Відповідайте на кожне повідомлення, дякуйте за точку зору, вступайте в діалог. У деяких випадках обговорення більш затребувані, ніж інформація, яка міститься в постах. Після розмови з публікою може з’явитися нова ідея для статті, яка залучить підписників. Можна навіть використовувати скріни діалогів як візуальний супровід.

Розіграші

Розіграші – ще один платний варіант просування, який допоможе швидко збільшити підписників. Недолік такого методу в тому, що на «безкоштовний сир» приходять любителі подарунків, які після оголошення результатів моментально відписуються. Проте деякий відсоток успіху розіграші все-таки дають. Реальні люди можуть залишитися, якщо їх цікавлять відомості. Розіграші проводяться з проханнями підписатися, зробити репости, написати коментарі, залишити певну кількість лайків.

Використання тегів

Теги супроводжують кожну публікацію, тому скористатися ними просто. Важливо точно знати цільову аудиторію і визначитися зі ключовими словами, які будуть через пошук приводити майбутніх підписників на сторінку фейсбук. Теги актуальні в стрічці новин і на стінах фоловерів, які діляться корисними відомостями зі своїми друзями.

Використання різних типів заклику до дії

Приховані або явні заклики до дії, іншими словами CTA – call to action, для кожного запису будуть по-своєму корисними. Немає єдиної методики, яка б дозволила в повній мірі оцінити дію цього інструменту, але він працює. Експерти виділяють кілька видів заклику до дії:

 • з проханням залишити коментар;
 • з проханням зареєструватись на сайті для отримання безкоштовних книг, курсів або відео;
 • з метою реєстрації на розсилки;
 • для збільшення переглядів відео;
 • з проханням клікнути на посилання.

Мета заклику до дії може бути будь-якою, головне, щоб він був коротким і зрозумілим. Люди не хочуть бачити багато сторонньої інформації, тому швидко пропускають її в стрічці.

Опитування серед користувачів

Зворотній зв’язок завжди приваблює. Як і коментарі, опитування користуються у читачів особливою популярністю. Кожен цінує свою думку і хоче поділитися нею з оточуючими, бажає бути почутим, тому можна залучити підписників, регулярно публікуючи голосування або збір думок по тематиці акаунта.

Ефективне залучення підписників у фейсбуці вимагає використання всіх інструментів одночасно, тобто підходити до інтернет маркетингу комплексно. Хоча розібратися в них не складно, для їх вивчення потрібен час, який можна присвятити вдосконаленню продукту або послуги, провести вільний час із сім’єю чи друзями. Професійні маркетологи впораються з цим завданням набагато краще і швидше, ніж новачок, який плутається в великій кількості незнайомої інформації. Зробити крок в бік значного збільшення аудиторії свого акаунта у фейсбуці можна, зателефонувавши за номером 096 785 98 69 або залишивши заявку на пошті info@bestmarketing.com.ua.

Залишити коментар

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?