fbpx

Політична реклама у соціальних мережах

Результативне маркетингове агентство

Плануєте взяти участь у виборчій кампанії у якості кандидата? Можливо, ви  фахівець-політтехнолог, котрий шукає результативну команду, яка б провела успішну рекламну кампанію вашого кандидата у соціальних мережах? 
Політична-реклама

Якщо ви хочете перемогти
на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Починати рекламну кампанію потрібно сьогодні

Чим можемо допомогти у Вашій політичній діяльності

Politychna reklama

У нас великий і успішний досвід ведення
ефективних рекламних кампаній у соцмережах

Запускали рекламу на парламентських виборах 2019 року

Що можемо
зробити для вас

Ми подбаємо про те, щоб про кандидата дізналася максимально велика кількість людей на його виборчому окрузі за допомогою політичної реклами. Крім того, ми забезпечимо  максимально ефективне використання  рекламного бюджету.
SMM продвижение

Реклама у facebook

Включає в себе ведення сторінок Instagram і Facebook. Також налаштування таргетованої реклами.

Создание сайтов

Створення Сайтів

Робимо сайти будь-якої складності. Односторінкові та повноцінні сайти. Сайти-візитки чи блоги.

Команда, якій можна довірити ваш проєкт

Анатолій

СЕО
Best Marketing

Василина

SEO
спеціаліст

Зоряна

Спеціалст з
Google Ads

Андрій

Спеціаліст з
Facebook Ads

Аня

SMM
менеджер

Марта

Графічний
дизайнер

Не знайшли потрібної інформації?

Натискайте кнопку "Залишити заявку" і ми зателефонуємо

Як відбувається робота

Всього 6 кроків, які показують як ми працюємо, від моменту отримання Вашої заявки до регулярної роботи над проєктом.

Залиште заявку

Для цього - заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам

Обговорення

Ми домовляємось про умови роботи та збираємо інформацію

План робіт

Складаємо план, згідно з яким будуть формуватись задачі

Підготовка

Робимо основні налаштування для старту роботи

Старт роботи

Запускаємо в роботу весь проєкт згідно з планом робіт

Аналіз та правки

Аналізуємо результати та прописуємо план наступних робіт

Ми відкриті і працюємо

вул. Володимира Великого, 50

Перш за все ми завжди на зв’язку і готові прийняти Вас в будь-який зручний час у нашому в офісі. Також наш менеджер може під’їхати на Вашу локацію. Все за попередньою домовленістю.

Понеділок
10:00-18:00
Вівторок
10:00-18:00
Середа
10:00-18:00
Четвер
10:00-18:00
П’ятниця
10:00-18:00
Субота
Вихідний
Понеділок
10:00-18:00
Вівторок
10:00-18:00
Середа
10:00-18:00
Четвер
10:00-18:00
П’ятниця
10:00-18:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний
Свята
Вихідний

Політична реклама – один із напрямків маркетингу, спрямований на формування певного світогляду у суспільстві, яке орієнтоване на прийняття рішень шляхом виборів і голосувань. На відміну від інших різновидів, політичний маркетинг не переслідує мети у вигляді продажу і отримання прибутку, головне завдання полягає в просуванні ідеї, зміні свідомості аудиторії в сфері політики. Політична реклама в інтернеті стала новим витком в області передвиборчих перегонів.

Переваги політичної реклами в інтернеті

Політична реклама – це відмінна можливість для політиків бути почутими мільйонною аудиторією. На відміну від звичайної реклами, яка розміщується на банерах чи транслюється по телевізору, публікації в соцмережах і на просторах інтернету дають можливість бути ближче до народу, моментально отримувати відгук на свої ідеї та думки, поради та прохання безпосередньо від тих, хто вибирає свого представника. Крім цих переваг, в інтернет реклами є й інші плюси для політика:

  • спілкування з виборцями можна прямо з дому, з робочого місця, з іншого міста, країни;
  • цікаві публікації поширюються без особливих зусиль з блискавичною швидкістю;
  • платна реклама показується саме тій аудиторії, яка повинна отримати інформацію, завдяки точним налаштуванням таргетингу;
  • в соціальних мережах, на форумах і в блогах можна дискутувати, а значить легше отримати відомості про настрої виборців, провести аналіз і скласти майбутній план дій, коригувати обіцянки;
  • інтернет відкриває доступ до молодої аудиторії, яка часто ігнорує будь-яку іншу рекламу.

Краща політична реклама в інтернеті виглядає як прості новини, цікаві історії, які ненав’язливо формують певну думку. Такий підхід здатний залучити великі аудиторії, більші за мітинги і виступи.

Наше агентство пропонує:

  • рекламу політичної партії
  • рекламу політичного діяча
  • рекламу політичного проекту

На відміну від будь-якої іншої реклами для політики, просування через інтернет здатне за короткий термін принести видимі позитивні результати. Агентство Best Marketing працює з різними проектами і допомагає лідерам і партіям залишатися на слуху, формувати позитивну думку і зацікавлювати своїми програмами.

Інструменти, які ми використовуємо для політичної реклами:

Для просування політичних діячів, партій і проектів використовуються різні підходи, які в комплексі здатні показати високі результати. Політична реклама в соціальних мережах і на сторінках сайтів дозволяє залучити потрібну аудиторію, зацікавити людей різного віку, соціального статусу і життєвих позицій. 

Найчастіше використовуються три види інструментів.

Контекстна політична реклама

Обов’язковий інструмент для будь-якого просування – контекстна реклама. Він дозволяє на основі певних запитів користувачів показувати їм оголошення політичного характеру на тих сайтах, які найчастіше відвідують. Для розміщення контекстної реклами використовується Google Ads. Таке просування здійснюється за допомогою яскравих банерів з мотивуючими текстами, корисними відео і цікавими текстами.

Таргетована політична реклама

Ще один вид інструменту – таргетинг. Він дозволяє просувати інформацію в соціальних мережах серед молоді і просунутих користувачів, які часто є аудиторією, необхідною політикам. Налаштування показу відеороликів, банерів і картинок здійснюються за допомогою інформації про стать, вік, інтереси всередині соціальної мережі, місцезнаходження, кола спілкування і багатьох інших показників, які максимально точно дозволяють вкладати кошти.

Політична реклама в соціальних мережах

Політична реклама в соціальних мережах здійснюється у вигляді щоденних, системних публікацій від лідера партії, політичного діяча, зі сторінки проекту. Вони можуть зацікавити велику аудиторію, якщо будуть нести корисну інформацію. Актуальними є життєві історії реальних людей, гострі питання, які можна обговорювати. Маркетологи ведуть сторінки політиків, завантажують сторіс, за допомогою інтернет контенту стають ближче до народу.

Наші маркетологи вміють не тільки ефективно збільшувати продажі, але і формувати позитивну думку про політиків, допомагають політичним проектам перейти на новий рівень, отримати позитивний відгук від широкої аудиторії, заручитися підтримкою великого відсотка населення. Телефонуйте за номером 096 785 98 69 або надсилайте свої заявки, питання на пошту info@bestmarketing.com.ua, ми обов’язково зв’яжемося з вами і допоможемо зайняти гідне місце в світі політики.

Залиште заявку

І ми зателефонуємо вам якомога швидше

Оставьте заявку

И мы позвоним вам как можно быстрее

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?