fbpx

Оптимізований текст: що це таке?

Рекомендуем к прочтению
оптимізований-текст
5/5 - (2 votes)
Просмотров: ➤
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Содержание:

Оптимізований текст (SEO-текст) – це стаття, написана для різних інтернет-ресурсів, яка головним чином включає в себе слова – «ключі», для просування сайту в пошукових системах. SEO просування – це один з каналів залучення потенційних клієнтів на сайт (як контекстна рекламатаргетована реклама і т.д.). Тому важливо не тільки вийти в ТОП і отримати переходи, а, в першу чергу, зацікавити відвідувача і конвертувати його в покупця. Існують певні правила, за якими пишеться оптимізований текст, а також поради по роботі з ним. Обов’язкове правило написання оптимізованих текстів – використання ключових слів. Хочете знати як використовувати один з найбільш дієвих і ефективних методів просування сайту в пошуковій системі? Читайте далі.

Що таке оптимізований під пошукову систему текст?

Сьогодні розкажемо, що таке SEO-текст. Метою оптимізованого тексту є просто і зрозуміло відповісти на запит користувача і дати вичерпну інформацію по темі, означеній в заголовку. Для професіоналів написати оптимізовану статтю не складає труднощів: їм необхідно з’ясувати завдання, які повинен вирішити контент, грамотно викласти переваги товару / послуги і правильно розставити ключові слова. Цікавий текст з експертною думкою, що допомагає вирішити проблему користувача, можна не обмежувати певною кількістю символів. Ви можете викласти інформацію в 1500 символів, так і в 7000.
Головне, щоб оптимізований текст був наповненим осмисленою і корисною для користувачів інформацією, яка допоможе розібратися в товарах або послугах чи будь-якій темі.

Читайте також: Що таке SEO? Основні етапи робіт по SEO оптимізації

Рекомендації по написанню якісного SEO-тексту

Щоб повністю розкрити тему і зробити текст оптимізованим та сприйнятливим для читання варто дотримуватись деяких рекомендацій:

 1. Наявність мета-тегів. На сайті повинні бути правильно прописані мета-теги сторінок Title і Description. Це додаткові структурні елементи для опису вмісту сторінки. Вони допомагають пошуковику зрозуміти, про що розповідає ваш сайт, і сформувати опис сайту в пошуковій видачі. В цьому випадку ви можете створити оголошення, в якому передасте користувачеві основну ідею сторінки.
 2. Коректно вписані ключові слова. Для того щоб приступити до SEO оптимізації сайту усвідомлено, потрібно зібрати семантичне ядро з ключовими словами і скласти стратегію просування. Якщо ви цього не зробите, то, можливо, будете писати статті за запитами, які не шукають користувачі, і в результаті не отримаєте переходів потенційних клієнтів. Ключові фрази можна розбивати, та ставити слова на деякій відстані між собою. Відмінювати ключі можна і потрібно, щоб ваш текст було легко читати. Не потрібно боятися непрямого входження – “купити бруківку у Львові” відповідає запиту “бруківка Львів”.
 3. Унікальність. Публікуючи унікальні тексти на своєму сайті, ви робите великий крок в сторону SEO оптимізації. Цей показник важливий не тільки для пошукових роботів, але і для читачів. Нікому не цікаво читати текст, який вже бачив на попередньому сайті. Унікальність повинна бути не менше 95%. Існує чимало безкоштовних сервісів перевірки тексту на унікальність. Ми використовуємо кілька: Text.ru, Advego, ContentWatch.
 4. Заголовки h1-h6. Розбиваючи SEO-текст заголовками, ви робите його читабельним для клієнтів та зручним для пошукової системи. Для оптимізації та просування впишіть в заголовок h1 основні ключові слова або фрази. Він впливає на думку пошукових систем про зміст сайту.  Заголовки h2 можуть зустрічатися більше одного разу на кожній сторінці сайту. Не рекомендується використовувати більше 3-4 заголовків h2 в тексті. Однак багато що залежить від обсягу статті.

Що ще зробить текст більш сприйнятливим для читача і оптимізованим під пошукову систему:

 • Грамотність. Для перевірки на грамотність в першу чергу перечитайте статтю самі. Після того дайте почитати колегам – свіжий погляд з боку допоможе побачити помилки, додатково можна перевірити на сайтах.
 • Перелінкування – один з найважливіших інструментів оптимізації сайту. Вставляючи внутрішні посилання в SEO-текст, ви допомагаєте користувачеві зорієнтуватися в темі та знайти необхідні відповіді.
 • Використовуйте списки (марковані та нумеровані) – хоча б по одному на статтю.
 • Додайте підзаголовки, щоб розбити свій оптимізований текст на основні ідеї. Як правило, читач спочатку побіжно переглядає підзаголовки, щоб зрозуміти, чи підходить йому ваша стаття.

Алгоритм Google Panda

Google-Panda

Алгоритм Google Panda покликаний боротися з неякісною інформацією на веб-ресурсах, він фільтрує низькосортні сайти з великою кількістю помилок в тексті та інформацією, що не є достовірною або ж продубльованою з іншого сайту. Тому основні критерії алгоритму Google Panda базуються на якості відображуваного контенту:

 • не можна використовувати тексти, згенеровані автоматично;
 • заборонено створювати сторінки, які видно лише пошуковикам і служать для просування проекту;
 • рекламні блоки і посилання на сторінках необхідно підбирати по тематиці сайту і окремого тексту;
 • контент повинен бути унікальним, без чужих картинок і дубльованого тексту;
 • не можна застосовувати приховані уривки тексту або посилання, завданням яких стає обман системи пошуку;
 • ключові фрази повинні відповідати тексту на сторінках, переспам – недопустимий.

Крім того, Гугл Панда звертає увагу на поведінкові фактори. Якщо на веб-ресурсі великий відтік відвідувачів і відсоток відмов, користувачі йдуть з нього практично відразу ж, то проект обов’язково потрапить в поле «видимості» алгоритму.
Є цілком конкретні системи оцінки контенту, його дочитуваності і кліків по посиланнях на статті, що має стати опорною оцінкою якості SEO-статей.
Змістовний SEO-текст, написаний фахівцями компанії Best Marketing, здатний залучити чималу кількість користувачів на веб-ресурс компанії, а значить, зробити бізнес на крок успішнішим!

5/5 - (2 votes)

Оцените статью по шкале от 1 до 5

5/5 - (2 votes)

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn

Мы знаем как сделать рекламу,
которая подойдет под ваш бизнес

Просто заполните форму. После чего наш маркетолог свяжеться с Вами.

Хочешь получить бесплатную консультацию от Анатолия Малиновского?

Анатолий Малиновский

Founder of Best Marketing

Просим ответственно относиться к записям! Помните “Время = Деньги”

Постоянно новый контент. Следите за нами в соц. сетях!

Подпишитесь на наш блог

и получайте актуальные новости и фишки по маркетингу и развитию своего бизнеса

Комментарии

ответить с помощью Facebook

Рекомендуемые Вам Похожие Статьи

ретаргетинг
Маркетинг

Ретаргетинг: що це і коли його використовувати?

Реклама приваблює потенційних клієнтів на сайт, приводить на сторінку в соціальних мережах, але більша частина цієї аудиторії покидає цільової ресурс без покупки. Щоб гроші на

Читать полностью »
переваги-сео-просування
Маркетинг

Переваги СЕО просування

SEO просування сайту – дієвий спосіб не загубитися серед конкурентів. Тільки перші позиції в пошукових системах здатні забезпечити стабільний потік відвідувачів на сайті, який можна конвертувати

Читать полностью »
банерна-реклама
Маркетинг

Що таке банерна реклама в інтернеті та її ефективність

Банерна реклама – це метод просування товарів, послуг або брендів, при якому рекламодавець розміщує на сторонніх майданчиках графічні об’єкти рекламного характеру.Банерна реклама подається у вигляді

Читать полностью »
plugin-wordpress
Маркетинг

Плагіни WordPress. 5 кроків для знайомства та як їх вибрати

Вебсайт може бути звичайною інформаційною візиткою, а може і реальним інструментом заробітку. Особливо це стосується комерційних сайтів та веб-аплікацій, якими користуються як продуктом. Для ефективної

Читать полностью »

Оставьте заявку

И мы позвоним вам как можно быстрее

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

Встигнете заповнити?